مولوی سلیمان جهانی:
داشتن عفت و پاکدامنی مختص زنان نیست / حجاب زینت است
پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۴۹:۳۶
کد مطلب: 41914
 
مولوی سلیمان جهانی گفت: داشتن عفت و پادامنی مختص زنان نیست، پروردگار در قرآن فرمودند کل مومنان، یعنی هم زنان و هم مردان باید حجاب و عفت خود را حفظ کنند.
 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سیب و سوران، به نقل از وبلاگ مرجع شهرستان، مولوی سلیمان جهانی امام جمعه کهن ملا به مناسبت هفته عفاف و حجاب گفت: داشتن عفت و پادامنی مختص زنان نیست، پروردگار در قرآن فرمودند کل مومنان، یعنی هم زنان و هم مردان باید حجاب و عفت خود را حفظ کنند.

وی افزود: بدحجابی مقدمه ی گناه و فحشا است چه برای زن و چه مردان و عفاف نهی از گناه و فحشا و بدکاری است.

مولوی جهانی با اشاره به این موضوع که زنان و دختران ما اکنون با تقلید از لباس های به ظاهر جذاب غربی در حال کشیده شدن به طرف گناه هستند گفت: با الگو قرار دادن حضرت فاطمه زهرا (س)که در عفت و پاکدامنی بی نظیر زنان عالم هستند میتوان عفت و پاکدامنی را در زنان و دخترانمان پرورش داد.

امام جمعه کهن ملا ادامه داد: وسوسه های شیطانی برای رعایت نکردن حجاب و حفظ نکردن عفت انسان را از پروردگار دور می کند اما با عبادت و راز و نیاز با خداوند و قوی نگه داشتن ایمان می توان عفت و پاکدامنی را حفظ و تقویت کرد.

وی اظهار داشت: پوشیدن لباس های بدن نما و لباس هایی که موجب جذب نگاه نامحرم می شود گناه بسیار بزرگی است و بهترین لباس و آرایش فقط در خانه و آن هم برای همسر است و افزود: حجاب زینت است و لباس های اسلامی زینت های انسان را به نامحرم نشان نمی دهد.

انتهای پیام/

 
 
 


معادله امنیتی: *