جوان بسیجی سیب و سورانی از قهرمانان ووشو جهان
شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۷:۲۵:۲۱
کد مطلب: 43949
 
بشیر پیام نائب قهرمان جام ستارگان مسابقات روسیه گفت: انتظارم ازمسولین این است که ورزشکاران را حمایت کنند و آن ها را تنها نگذارند و به فکر مشکلات ورزشکاران شهرستان باشند تا مجبور به ترک رشته یا شهرستان نیفتند، جامعه ما با ورزش می تواند جایگاه اصلی خودش را پیدا کند.
 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سیب و سوران، بشیر پیام دهیار سیب، رییس هیئت ووشو شهرستان سیب و سوران و از قهرمانان جهانی کشور گفت:  در سال ۱۳۶۶ در دهستان سیب از توابع شهرستان سیب و سوران به دنیا آمده ام، متاهل، دارای یک فرزند دختر و دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد رشته حسابداری می باشم.

ازهمان بدو تولد علاقه ی زیادی به ورزش به خصوص ورزشهای رزمی داشتم، خانواده و به خصوص پدر، مادر و برادرانم هدایت الله و جلیل بهترین حامی ام از زمان شروع این ورزش بوده اند و الان هم در زندگی مشترکم بزرگترین حامی و سنگ صبورم همسرم است.

از سال ۸۲ ورزش های رزمی را در کنار برادرم هدایت شروع کردم و برادر دیگرم جلیل هم نیز با تهیه لوازم ورزشی به صورت غیر منتظرانه اراده بنده را نسبت به ادامه دادن به این ورزش قوی تر می کرد و در حال حاضر حدود ۱۵ سال است که در این رشته مشغول به ورزش می باشم.

از دوران  دبستان علاقه زیادی به بسیج و حضور در برنامه های آن داشتم، به همین دلیل از راهنمایی عضو بسیج دانش آموزی مدرسه محل تحصیل خود شدم  و در حال حاضر به عنوان مسئول تربیت بدنی حوزه مقاومت علی ابن ابیطالب (ع) سیب دهستان خود مشغول به فعایت هستم، بسیج  از همان اول یکی از حامیان بنده در این ورزش بوده است به همین دلیل بسیجی بودن را یک ارزش می دانم وبه آن افتخار می کنم.

درمسابقاتی که حضور داشته ام مدال های زیادی  کسب کرده ام مانند کسب رتبه اول مسابقات دانشجویی در سال۸۶، رتبه دوم مسابقات کشوری ووشو دانشجویان کشور در سال ۸۷ ، مقام دوم قهرمانی کشور در سال ۹۳  و  در جام ستارگان سال ۹۵ روسیه موفق به کسب رتبه نائب قهرمانی جهان شدم.

تیم ووشو  شهرستان به سرپرستی اینجانب در مسابقات سال ۹۱ موفق به کسب رتبه نخست استانی شد که در پی این موفقیت امکاناتی به باشگاه ووشو  شهرستان  که  با پیگیری های مکرر وهمکاری اداره ورزش وجوانان شهرستان راه انداخته بودم تعلق گرفت.

یکی از بزرگترین مشکلاتی که گریبانگیر هیئت ووشو این شهرستان است عدم وجود امکانات کافی و نداشتن ردیف بودجه و اعتبار در این خصوص است به گونه ای که در اکثر مسابقات و جامهایی که برگزار می شود حضور در آنها  با صرف هزینه های شخصی بوده است، گفتنی است امسال به مسابقات جهانی نروژ هم دعوت شده ام اما با توجه اینکه بنده توانایی پرداخت هزینه های آن را ندارم اگر از طرف مسئولین حمایت مالی نشوم  قادر به شرکت در این  مسابقات نخواهم بود.

 ایمان به خدا از رازهای موفقیت من بوده و جا دارد از همه آن هایی که برایم زحمت کشیدند که به این افتخارات دست پیدا کنم به خصوص خانواده و مربیانم که در همه حال حامی ام بوده اند. از معاون فرماندار شهرستان آقای بامری، فرمانده سپاه سیب و سوران سرهنگ فروغی، بخشدار مرکزی شهرستان خانم جهانی، رییس اداره ورزش و جوانان آقای دهواری، شهردار شهر سوران آقای سپاهی، شهردار شهر هیدوچ آقای کرد و رییس صنعت، معدن وتجارت و همه دوستان و به خصوص همسرم  که در تمام لحظات زندگیم با دلگرمی هایی که به من می داد نقش بسزایی در موفقیت های بنده داشت تشکر و قدردانی نمایم.

درپایان از مسئولین شهرستانی و استانی تقاضا دارم با توجه به اینکه شهرستان سیب و سوران از امکانات ورزشی بسیار کمی برخوردار است توجه بیشتری دراین خصوص داشته باشند به خصوص در رشته ووشو که یکی از رشته های رزمی و مورد نیاز می باشد و انتظارم ازمسولین این است که ورزشکاران را حمایت کنند و آن ها را تنها نگذارند و به فکر مشکلات ورزشکاران شهرستان باشند تا مجبور به ترک رشته یا شهرستان نیفتند، جامعه ما با ورزش می تواند جایگاه اصلی خودش را پیدا کند.

photo_2016-11-27_01-14-54

photo_2016-11-27_01-15-29

photo_2016-11-27_01-15-39

photo_2016-11-27_01-15-47

photo_2016-11-27_01-15-55

photo_2016-11-27_01-16-02

انتهای پیام/

 
 
 


معادله امنیتی: *