ای که دستت می رسد ؛ دستی بگیر / بازدید و کمک فرماندار شهرستان سیب و سوران به خانواده ای نیازمند
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ساعت ۱۷:۲۹:۱۴
کد مطلب: 45375
 
فرماندار شهرستان سیب و سوران به اتفاق رییس جمعیت هلال احمر شهرستان به دیدارخانواده ای نیازمند در روستای ناصر آباد از توابع بخش مرکزی سیب و سوران رفتند، خانواده ای که در آن نه همسری وجود دارد که پشتیبان مادر باشد و نه پدری که سایه سار فرزندانش.
 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سیب و سوران، بی تفاوتی اجتماعی، حالتی است که در آن، مردم یک جامعه نسبت به سرنوشت اجتماعی خود و دیگر افراد جامعه بی تفاوت باشند.

بی تفاوتی در جامعه نوعی بیماری اجتماعی شناخته می شود، همان گونه که در نقطه مقابل آن، هرگونه اعتنای اجتماعی و نوع دوستی در حیات فردی و اجتماعی، نشانه پویایی و سلامت اجتماعی است.

در روزهای آخر سال، بخش زیادی از نیازمندان، سفره های عید شان رنگی نیست. دست شان تنگ است. سایه خانواده ای بر سر ندارند. روی تخت بیماری هستند و هزینه های درمانی برای آنها دردی دو چندان شده. در هفت آسمان هم ستاره ای، همسری، فرزندی، پدر یا مادری هم ندارد و … .
در جنوب شرق سیستان وبلوچستان روستایی وجود دارد به نام ناصر آباد از توابع شهرستان سیب و سوران که خانواده ای نیازمند با ۵ فرزند یتیم در آن زندگی می کنند.

عبدالصمد عیسی زاده فرماندار شهرستان سیب و سوران  به اتفاق دین محمد جهاندیده رییس جمعیت هلال احمر شهرستان به دیدار این خانواده رفتند، خانواده ای که در آن نه همسری وجود دارد که پشتیبان مادر باشد و نه پدری که سایه بالاسر فرزندانش.

در این بازدید فرماندار شهرستان علاوه بر کمک نقدی دستورات لازم جهت ساخت مسکن مددجویی و اختصاص بسته های حمایتی را به ادارات مربوطه صادر و جمعیت هلال احمر شهرستان نیز بسته های حمایتی دارویی و غذایی تحویل این خانواده دادند.

امید است با یاری خداوند متعال ، خیرین و مسئولین در راستای حل مشکلات خانواده های نیازمند گام های بهتر و موثرتری برداشته شود.

photo_2017-02-04_16-51-58

انتهای پیام/

 

 
 
 


معادله امنیتی: *