دیدار جانشین فرمانده سپاه سلمان درامور بسیج بامردم ولایت مدار و همیشه در صحنه شهر هیدوچ+تصاویر
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۰۳:۵۶
کد مطلب: 45479
 
به مناسبت دهه ی مبارک فجر، سرهنگ رضا لطیفی جانشین فرمانده سپاه سلمان در امور بسیج به همراه سرهنگ حسین فروغی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سیب و سوران با مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه هیدوچ در مسجد جامع این شهر دیدار کردند.
 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سیب و سوران،به مناسبت دهه ی مبارک فجر، سرهنگ رضا لطیفی جانشین فرمانده سپاه سلمان در امور بسیج به همراه سرهنگ حسین فروغی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سیب و سوران با مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه  هیدوچ در مسجد جامع این شهر دیدار کردند.

سرهنگ حسین فروغی در این دیدار مردم سیب و سوران و شهر هیدوچ را مردمی ولایت مدار و انقلابی خواند و گفت: مردم این شهرستان پشتوانه نظام و رهبر انقلاب هستند و همیشه در تمامی صحنه ها آماده بوده و حضور داشته اند.

وی افزود: در بهمن ماه سال جاری یادواره شهرستانی با حضور فرمانده سپاه سلمان برگزار شد که همه مردم با اقتدار در این مراسم شرکت کردند و عهد و پیمانی دوباره با ولایت، شهدا وآرمانهای ارزشمند انقلاب اسلامی بستند.

فرمانده سپاه سیب و سوران خاطر نشان کرد: تفرقه موجب عذاب است و در بسیج هیچ بن بستی وجود ندارد؛ بسیجی یا راه می سازد و یا راه پیدا می کند.

مولوی محمد صالح ملازهی امام جمعه شهر هیدوچ نیز در ادامه این مراسم گفت: وقتی که حق آمد باطل رخت سفر بر بست، در اوایل انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) در برابر رژیم ستمشاهی ایستادند و تلاش و مجاهدت نمودند تامردم را از ذلت، بی حجابی، شراب خواری و فحشا نجات دادند.

وی اذعان داشت: ۳۸ سال است که از انقلاب اسلامی می گذرد و از خداوند متعال می خواهیم که این انقلاب همیشه تداوم داشته باشد.

مولوی ملازهی عنوان کرد: خدماتی که انقلاب اسلامی بر ملت مسلمان ایران ارزانی داشته واقعا جای شکر دارد و ماباید شکرگذار باشیم.

وی خاطر نشان کرد: اگر ما حرف دشمن را گوش کنیم و با آن همراهی کنیم واگر وحدت وانسجام را از دست بدهیم باور کنید ما خیانت کرده ایم به اسلام، خیانت کرده ایم به قرآن، خیانت کرده ایم به خدمات بسیاری که از طرف انقلاب برای ما انجام شده.

امام جمعه شهر هیدوچ اظهارکرد: درقبل از انقلاب هیچ خدماتی در شهر ما وجود نداشت به جز یک مدرسه چند کلاسه که مردم با همیاری خود آن را ساخته بودند و دیگری پاسگاهی که ملک آن اجاره ای بود.

وی در ادامه ضمن قدر دانستن خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی به مردم این خطه از مرز و بوم گفت: شهر هیدوچ از زمان قدیم دارای ۲۰ خانوار بوده و هیچگونه امکاناتی نداشته است هر آنچه به چشم می خورد از جاده و آسفالت،مکاتب و مساجد، شهرداری و بخشداری، حجاب اسلامی، بسیج و سپاه و همه همه از برکت انقلاب و مجاهدت های امام خمینی (ره) بوده است؛ پس برماست که شکر گذار باشیم، اگر شکرگذار نباشیم خداوند قهرش می آید و این نعمت ها از ما گرفته خواهد شد.

در ادامه این مراسم سرهنگ لطیفی جانشین فرمانده سپاه سلمان در امور بسیج ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و تشکر از حضور انقلابی مردم شهر هیدوچ در این مراسم گفت: در زمان حکومت ستمشاهی دین در حکومت هیچ نقشی نداشت و با تحقیق وبررسی می توانید ببینید که چه افراد بی لیاقت و ناکارآمدی سکاندار حکومت قبل از انقلاب بودند.

وی گفت: رژیم پهلوی وابستگی صد درصدی به ارباب خودش یعنی آمریکا داشت و هرچه برای آن دیکته می شد اجرا می کرد و هر آنچه که به او دیکته نمیشد جرات اجرا کردنش را نداشت.

سرهنگ لطیفی اظهار کرد: یکی از افتخارات رژیم شاه کشف حجاب ودیگری این بود که ژاندارم منطقه باشد وحافظ منافع آمریکا؛ هرگامی که بر می داشت اول می دید که آیا منافع آمریکا در آن هست یا نه اگر منفعتی برای اربابش داشت انجام میشد و اگر نداشت به هیچ وجه صورت نمی پذیرفت.

جانشین فرمانده سپاه سلمان در امر بسیج افزود: در ۳۷ سال سلطنت پهلوی دوم  ۵۲ نخست وزیر عوض شد؛ این ۵۲ نخست وزیر چه عزل و چه نصب آنها از مسئولیت، با هماهنگی آمریکا و تایید سازمان سیا بود.

سرهنگ لطیفی ضمن بر شمردن ثمرات پیروزی انقلاب اسلامی گفت:  اولین ثمره پیروزی انفلاب اسلامی استقلال، آزادی و استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران بود؛ ثمره ی دیگر آن انرژی هسته ای و پیشرفت های علمی بوده که بحمدلله دانش آموزان و دانشجویان ما امروز در رتبه های علمی جهان دارای مقام های بالا هستند و بیشترین شتاب علمی را درسطح جهان داشته اند.

وی توکل بر خداوند، وحدت و یکپارچگی و وجود رهبری و ولایت مداری را از عوامل مهم در پیروزی انقلاب اسلامی دانسته و گفت: در جهان امروز نیز دونکته میتواند باعث حفظ، پیشروندگی وادامه روند رو به رشد انقلاب شود یکی روحیه انقلابی و دیگری مدیریت جهادی است.

در پایان این مراسم ازخانواده معظم شهداء بخش هیدوچ و دانش آموزان برتر این شهرستان با اهدای لوح تقدیر وهدیه نقدی تقدیر وتشکر به عمل آمد.

 

photo_2017-02-07_23-13-32

photo_2017-02-07_23-13-35

photo_2017-02-07_23-05-23

photo_2017-02-07_23-08-55

photo_2017-02-07_23-08-37

photo_2017-02-07_23-06-30

photo_2017-02-07_23-05-28

photo_2017-02-07_23-07-57

photo_2017-02-07_23-16-00

انتهای پیام////

 

 

 

 

 

 

 
 
 


معادله امنیتی: *