مجلس دو شیفته می شود
پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۴۸:۴۱
کد مطلب: 45979
 
با توجه به حجم کار و مدت زمانی که برای موافقان و مخالفان در استیضاح و کلیات بودجه در آیین‌نامه پیش‌بینی شده، نمی‌توان این دو موضوع را در یک روز مورد بررسی قرار داد و به همین خاطر کلیات لایحه بودجه سال 96 در روز دوشنبه دوم دی‌ماه 95 بررسی خواهد شد.
 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سیب و سوران، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: یکشنبه هفته آینده دستورکار مجلس رسیدگی به طرح استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی خواهد بود و کلیات لایحه بودجه سال ۹۶ در روز دوشنبه هفته آینده در مجلس بررسی می‌شود.

 

وی افزود: با توجه به حجم کار و مدت زمانی که برای موافقان و مخالفان در استیضاح و کلیات بودجه در آیین‌نامه پیش‌بینی شده، نمی‌توان این دو موضوع را در یک روز مورد بررسی قرار داد و به همین خاطر کلیات لایحه بودجه سال ۹۶ در روز دوشنبه دوم دی‌ماه ۹۵ بررسی خواهد شد.

 

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: جلسات علنی مجلس از یکشنبه هفته آینده تا پایان بررسی لایحه بودجه سال ۹۶ به استثنای روزهای تعطیل به صورت دو شیفت ادامه خواهد یافت و البته بعید می‌رسد که جلسات به شیفت سوم کشیده شود.
 
 
 


معادله امنیتی: *