اجرای مانور بسیج سلامت نوروزی در سیب و سوران
سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ساعت ۱۰:۳۶:۵۹
کد مطلب: 46069
 
معاون مرکز بهداشت شهرستان سیب و سوران گفت: به مناسبت نزدیک شدن به آغاز سال نو، مانور خودرویی بسیج سلامت نوروزی در شهرستان اجرا شد.
 

به گزارش سیب و سوران، ایوب کرد معاون مرکز بهداشت شهرستان سیب و سوران در گفتگو با خبرنگار ما، از اجرای مانور خودرویی بسیج سلامت نوروزی به مناسبت نزدیک شدن به آغاز سال نو خبر داد.

وی افزود: این مانور با مشارکت ادارات مرکز بهداشت، شهرداری، صنعت معدن و تجارت، دامپزشکی، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی و آب و فاضلاب روستایی وشهری شهرستان برگزار گردید.

معاون مرکز بهداشت شهرستان سیب و سوران هدف از اجرای این مانور خودرویی را نظارت بر وضعیت اماکن تهیه وتوزیع موادغذایی، رستورانها، اغذیه فروشی ها، نانوایی ها، سوپرمارکت ها، مکانهای اسکان موقت گردشگران نوروزی، شبکه های آبرسانی و….. عنوان کرد.

کرد با اشاره به اینکه، برنامه های بسیج سلامت نوروزی از ابتدای اسفند ماه امسال تا نیمه فروردین ماه سال آینده در این شهرستان اجرا می‌شود، ادامه داد: این برنامه با هدف ارتقای سلامت جامعه و مسافران نوروزی، ایمنی آب و مواد غذایی و کنترل بیماری‎های منتقله از آب و غذا در بخش تولید و عرضه به انجام می‎رسد.

وی در پایان گفت: در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی برابر مقررات قانونی با متخلفان برخورد می‌شود و در صورت بی‌توجهی به تذکرات بهداشتی، محل پلمپ خواهد شد.

 

photo_2017-03-07_13-22-50

photo_2017-03-07_13-22-36

 

انتهای پیام///

 
 
 


معادله امنیتی: *