جمعیت هلال احمر شهرستان سیب و سوران با اهدای خون خود به استقبال سال نو رفتند
پنج شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ساعت ۰۸:۲۰:۲۵
کد مطلب: 46088
 
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گفت: داوطلبان، جوانان و نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان سیب و سوران با اهدای خون خود به استقبال سال نو رفتند.
 

به گزارش سیب و سوران، دین محمد جهاندیده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان در گفتگو با خبرنگار گفت: داوطلبان، جوانان  و نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان سیب و سوران با  اهدای خون خود به استقبال سال نو رفتند.

وی افزود: در این اقدام خداپسندانه که با همراهی و استقبال مردم بخصوص امام جمعه محترم شهر سوران همراه بود، تعداد ۷۷ نفر نسبت به اهدای خون خود اقدام که در نهایت ۶۳ نفر موفق به اهدای خون خود شدند.

جهاندیده هدف از اجرای این طرح را فراهم‌کردن خون و فرآورده‌های خونی سالم برای بیماران نیازمند، افزایش میزان فعالیت و اجرای برنامه‌های خیرخواهانه در کمک به همنوع و تقویت حس نوعدوستی در کمک به بیماران دردمند و بالا بردن حس مسئولیت‌پذیری جوانان هلال‌احمر نسبت به سایر گروه‌های جامعه و بیماران عنوان کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان با بیان اینکه داوطلبان این نهاد در مناسبت‌های مختلف جلوه‌ای از گذشت و ایثار واقعی را به نمایش می‌گذارند، ادامه داد: جمعیت هلال احمر و نیروهای داوطلب و پر تلاش این مجموعه همیشه در تمامی صحنه‌ها حضور فعال و چشمگیری دارند.

وی در پایان اظهار داشت: نیاز به خون، وابسته به فصل یا زمان خاصی نیست و در هر زمان ممکن است برای نجات جان بیماری به خون احتیاج باشد و به داوطلبان و کسانی که از شرایط اهدای خون برخوردارند توصیه نمود که اهدای خون را جزو برنامه های زندگی خود بدانند و در تقویم زندگی خود بگنجانند خصوصاً در فصل سرد که بواسطه وجود بیماری سرماخوردگی از تعداد مراجعین و اهداکنندگان کاسته می شود چرا که نیاز به خون همیشگی است.

 

photo_2017-03-08_13-41-21

photo_2017-03-08_13-41-53

photo_2017-03-08_13-42-08

 

انتهای پیام///

 
 
 


معادله امنیتی: *