دومین جلسه ستاد خدمات سفر نوروز ۹۶شهرستان سیب وسوران برگزار گردید
چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۲۳:۲۱
کد مطلب: 46123
 
دومین جلسه ستاد خدمات سفر نوروز 96 شهرستان سیب وسوران به ریاست مهندس عیسی زاده فرماندار شهرستان برگزار گردید.
 

به گزارش سیب و سوران، قاسم عزیزی مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان در گفتگو با خبرنگار ما از برگزاری دومین جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان به منظور محقق شدن شعار ایام نوروز امسال، تحت عنوان نوروز ۹۶، خدمات متفاوت نام گذاری شده که به ریاست عبدالصمد عیسی زاده و در راستای ارائه خدمات مطلوب به مسافرین نوروزی که به شهرستان سیب وسوران سفر می نمایند، خبر داد.

وی افزود: این جلسه به منظور بررسی اجرایی شدن مصوبات اولین جلسه ستاد خدمات سفر و همچنین ارائه تمهیدات و راهکارهای جدید برای ارائه خدمات متفاوت و مطلوب به مسافرین نوروزی برگزار شد.

در این جلسه عبدالسلام محمدی رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان گزارشی پیرامون برنامه های در دست اجرا در ایام نوروز ۹۶ ارائه نمود و گفت: دو تور گردشگری در اولین روز از سال نو به شهرستان حضور خواهند یافت.

محمدی ادامه داد: همچنین از شبکه جهانی پرس تی وی گروهی برای تصویر برداری از قلعه خشت و گلی سیب که مرتفع ترین بنای خشتی و گلی ایران می باشد به شهرستان سفری داشتند و مستندی از این بنای تاریخی که شکوه معماری بلوچستان می باشد ساخته شد که در ایام نوروز از این شبکه پخش خواهد شد.
در ادامه جلسه مهندس عیسی زاده با بیان اینکه فرصت ها ساختنی هستند و باید از ظرفیت های تاریخی و گردشگری شهرستان نهایت استفاده را ببریم و اظهار داشت: باید بتوانیم با جذب گردشگر و مسافر باعث ایجاد اشتغال و درآمدی پایدار برای اهالی شهرستان باشیم.

 

photo_2017-03-15_17-36-00

photo_2017-03-15_17-36-20

photo_2017-03-15_17-36-42

انتهای پیام////

 
 
 


معادله امنیتی: *