رئیس جمعیت هلال احمر سیب و سوران خبر داد
توزیع ۳۰۰ بسته غذایی در طرح ملی همای رحمت به مستمندان
یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۲۰:۴۷:۰۱
کد مطلب: 46142
 
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سیب و سوران از اهدای ۳۰۰ بسته غذایی در طرح ملی همای رحمت به مستمندان و نیازمندان خبر داد.
 
دین محمد جهاندیده رئیس جمعیت حلال احمر  سیب و سوران در گفتگو با خبرنگار سیب و سوران از برگزاری طرح ملی همای رحمت ویژه کمک به نیازمندان، همزمان با سرار کشور و از اول ماه مبارک رمضان خبر داد.
وی افزود: طرح ملی همای رحمت با تاسی از سیره والای علوی امیر مومنان حضرت علی (ع) وبهرمندی از دستان توانای خیرین برای دستگیری از نیازمندان کم برخوردار در شهرستان سیب وسوران برگزار می شود.
جهاندیده ادامه داد: در این طرح تاکنون بیش از ۳۰۰ سبد غذایی حاوی اقلام ضروری، به ارزشی بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال توزیع و در اختیار نیازمندان مناطق عشایری و روستاهای دور افتاده وهمچنین سایر نیازمندان قرار گرفته است.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سیب و سوران گفت: امسال همچون سال‌های گذشته سبدهای موادغذایی را که با کمک خیران و همکاری جمعی از کارکنان جمعیت هلال احمر تهیه شده، بین نیازمندان به‌ ویژه خانواده‌های بی ‌سرپرست و بد سرپرست، معلولان، زندانیان، سالمندان و بیماران نیازمند توزیع می گردد.
وی با بیان اینکه در این طرح سبدهای غذائی شامل انواع مواد خوراکی همچون گوشت، مرغ، روغن، برنج، پنیر، خرما و قند می باشد، اظهار داشت: این طرح تا پایان ماه مبارک ادامه دارد واین جمعیت آمادگی دریافت کمک های نقدی وغیرنقدی هموطنان برای کمک به نیازمندان است.
انتهای پیام///
 
 
 


معادله امنیتی: *