به بهانه شهادت مولای متقیان امام علی(ع)؛
۱۰۰ نفر از ایتام سیب و سورانی از سوی خیرین اطعام شدند/ توزیع ۴۰ بسته غذایی میان زنان سرپرست خانوار+ تصویر
یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۱۰:۵۴:۱۳
کد مطلب: 46151
 
مدیر کمیته امداد شهرستان سیب و سوران گفت: 100 نفر از ایتام تحت پوشش کمیته امداد شهرستان همزمان با سالروز شهادت امام علی (ع) اطعام و 40 بسته سبد غذایی بین زنان سرپرست خانوار توزیع شد.
 
شهرکی مدیر کمیته امداد شهرستان سیب و سوران در گفتگو با خبرنگار سیب و سوران از اطعام ۱۰۰ نفر از ایتام و سالمندان تحت پوشش این نهاد حمایتی به همت خیرین خبر داد.
وی با بیان‌ اینکه اطعام ایتام در لیالی قدر انجام می شود، افزود: این برنامه باهدف زنده نگه‌داشتن سیره ی امام علی (ع) و ترویج آن به اجرا در می‌آید.
شهرکی ادامه داد: در ماه مبارک رمضان طرح های مشارکتی بسیاری با مساعدت خیرین اجرا می شود که اطعام نیازمندان و ایتام یکی از اصلی ترین این طرح ها به شمار می رود.
وی بیان کرد: تعداد ۴۰ بسته سبد کالا شامل مرغ، برنج، روغن، گوجه فرهنگی نیز به ارزش نقدی هر سبد ۸۰۰ هزار ریال تهیه و بین خانواده های ایتام و زنان سرپرست خانوار توزیع شد.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سیب و سوران در پایان با تاکید بر اینکه در ماه مبارک رمضان درهای رحمت الهی بر بندگان گشوده می شود اظهار داشت: در روزهای باقی مانده از رمضان امسال بیش از پیش شاهد جمع آوری کمک های مردمی جهت دستگیری از نیازمندان باشیم.
انتهای پیام///
 
 
 


معادله امنیتی: *