روز جهانی قدس نمادی از آزادی خواهی و دفاع مسلمانان از دین مبین اسلام است
چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۱۱:۳۲:۵۱
کد مطلب: 46165
 
امام جمعه ی سیب گفت: روز قدس روز ایستادگی در برابر ظلم و جور استکبار جهانی که ادعای حقوق بشر را با قتل عام مردم مسلمان بیگناه در اقصی نقاط جهان همچون فلسطین، سوریه، عراق، افغانستان به همگان نشان داده است.
 

مولوی مراد پیام امام جمعه ی سیب در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سیب و سوران، با اشاره به در پیش بودن روز جهانی قدس گفت: حضرت امام خمینی (ره)، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با هدف حمایت از مردم مظلوم فلسطین و نجات آنان از چنگال اسرائیل، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز جهانی قدس نامگذاری کردند.

وی افزود: علت نامگذاری این روز آن است که مسلمانان هیچ گاه اولویت نخست اسلام که آزادسازی قدس شریف است را فراموش نکنند و جنایات رژیم غاصب صهیونیستی را از یاد نبرند.

مولوی پیام ادامه داد: روز قدس روز ایستادگی در برابر ظلم و جور استکبار جهانی که ادعای حقوق بشر را با قتل عام مردم مسلمان بیگناه در اقصی نقاط جهان همچون فلسطین، سوریه، عراق، افغانستان به همگان نشان داده است.

وی با بیان این که راهپیمایی امسال روز جهانی قدس، خصوصیات و اهمیت خاصی دارد، اظهار داشت: اتحاد و انسجام ملت های مسلمان با حضور در راهپیمایی قدس به نمایش گذاشته می شود و همه باید با شکوه  بیشتر و مشت کوبنده تری در این راهپیمایی شرکت کنیم.

امام جمعه ی سیب با اشاره به اینکه روز جهانی قدس نمادی از آزادی خواهی و دفاع مسلمانان از دین مبین اسلام و کشورها و منابع اسلامی است تاکید کرد: وظیفه شرعی شیعه و سنی و هر مسلمانی است که در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند.
مولوی پیام ضمن دعوت از مردم همیشه در صحنه ی شهرستان سیب و سوران برای حضوری حماسی و وحدت آفرین در آخرین جمعه از ماه رمضان عنوان داشت: روز قدس، روز وحدت و همدلی ملت های اسلامی است.

انتهای پیام///

 
 
 


معادله امنیتی: *