دعوت فرماندار شهرستان سیب و سوران از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس
پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ - ساعت ۰۸:۴۸:۲۰
کد مطلب: 46168
 
فرماندار شهرستان سیب و سوران گفت: در راهپیمایی روز قدس برای بیداری جوامع اسلامی و به منظور نمایش چهره واقعی استکبار و دست نشانده های خبیث آنان که امروزه در قالب داعش و تکفیری ها، خنجری بر پهلوی امت اسلامی هستند، حضوری پرشور خواهیم داشت.
 

مهندس عبدالصمد عیسی زاده فرماندار شهرستان سیب و سوران در گفتگو با خبرنگار سیب و سوران، اظهار داشت: حضرت امام خمینی (ره)  فرمودند، روز قدس روز اسلام است، قدس شریف و فلسطین به عنوان مهمترین دغدغه جهان اسلام، همچنان سمبل همبستگی و نقطه عطفی در وحدت  جهان اسلام و نمادی از مقابله مسلمین ومستضعفان جهان با استکبار جهانی است.

وی افزود: در راهپیمایی روز قدس برای بیداری جوامع اسلامی و به منظور نمایش چهره واقعی استکبار و دست نشانده های خبیث آنان که امروزه در قالب داعش و تکفیری ها، خنجری بر پهلوی امت اسلامی هستند، حضوری پرشور خواهیم داشت.

مهندس عیسی زاده ادامه داد: تمام امکانات برای حضور گسترده آحاد مردم در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در شهرستان سیب و سوران پیش بینی شده است.

فرماندار سیب و سوران اذعان داشت: اینجانب از همه  مردم شریف و روزه دار شهرستان سیب و سوران دعوت می نماییم هم پیمان با مسلمانان سراسر دنیا در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس شرکت نموده و ضمن ابراز همبستگی با مردم درد کشیده فلسطین، وحدت امت اسلامی را به جهانیان نشان داده و انزجار خود را از پدیده شوم داعش که تربیت شده مکتب صهیونیست است، اعلام نمایند.

گفتنی است راهپیمایی روز جهانی قدس در سیب وسوران جمعه دوم تیرماه بعد از نماز ظهر از محل مسجد جامع شهر سوران آغاز خواهد شد.

 

انتهای پیام///

 

 
 
 


معادله امنیتی: *