درخطبه های پیش از نماز جمعه بیان شد:
اگر وحدت مسلمان قوی باشد تمام دنیا نمیتواند در مقابل اسلام بایستند/ اختلافات بین مسلمانان ناشی از سیاست های آمریکاست
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - ساعت ۱۵:۰۰:۱۴
کد مطلب: 46177
 
فرماندار شهرستان سیب و سوران در جمع نمازگزاران در مسجد جامع شهر سوران گفت: هدف استکبار جهانی از ایجاد ناامنی در منطقه تامین امنیت اسرائیل فاسد است.
 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سیب و سوران، مهندس عبدالصمد عیسی زاده فرماندار شهرستان سیب و سوران در جمع نمازگزاران در مسجد جامع شهر سوران گفت: روز قدس روزی جهانی است و در سراسر ایران آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم به خیابان ها می آیند و با حضور در راهپیمایی بطور آشکار از فلسطین اشغالی حمایت و انزجار خود را از اسرائیل اعلام میکنند.

وی با اشاره به اینکه هدف استگبار جهانی با بوجود آوردن ناامنی در منطقه این است که امنیت اسرائیل را تامین کند، افزود: امروز اسرائیل فاسد در امنیت کامل بسر میبرد و مسلمانان درجنگ هستند.

مهندس عیسی زاده ادامه داد: استکبارجهانی گروه های افراطی رابوجود می آورد تا مسلمانان را وارد جنگ کنند که اختلافات بین مسلمانان ناشی از سیاست های آمریکا و اتفاقات کشورهای عربی نیز سیاست استکبارجهانی می باشد.

فرماندار شهرستان سیب و سوران با بیان اینکه امنیتی که در ایران وجود دارد ناشی از همدلی و جدت دولت وملت است، اذعان داشت: اتحاد و همبستگی خودرا افزایش دهیم تا امنیت حاکم در کشور حفظ شود.

مولوی جهاندیده امام جمعه ی اهل سنت مسجد جامع شهر سوران در خطبه های پیش از نماز جمعه گفت:  فلسطین بعداز حضرت مسیح (ع) دردست یهودی ها است.

وی بیان کرد: از زمان پیامبراسلام (ص) یهود که دارای صفات روباهی بود کارهایی مکارانه انجام و بین مسلمان تفرقه ایجاد می کرد.

مولوی جهاندیده با اشاره به این موضوع که امروزه دردنیای اسلام مسلمانان به هم اعتماد ندارند، تصریح کرد: اگر وحدت مسلمان قوی باشد تمام دنیا نمیتواند در مقابل اسلام بایستند.

امام جمعه ی اهل سنت مسجد جامع شهر سوران خاطرنشان کرد: در ابتدا تمام کشورهای اسلامی باید در زیر پرچم جهاد فی سبیل الله  با وحدت و همدلی جمع شوند و سپس با قدرت فلسطین و تمامی مظلومان جهان را آزاد کنند.

 

انتهای پیام////

 
 
 


معادله امنیتی: *