شهروندان سیب و سورانی در راهپیمایی روز قدس:
تمامی مسلمانان حامی و برادر یگدیگر هستند
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - ساعت ۱۵:۰۰:۵۲
کد مطلب: 46180
 
شهروند سورانی حاضر در راهپیمایی گفت: : شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را کوبنده می گوییم تا قدرت، وحدت و همبستگی مسلمین جهان در برابر اسرائیل غاصب را نشان دهیم.
 

به گزارش سیب و سوران، مردم شهرستان سیب و سوران همپای تمامی آزادی خواهان جهان و با زبان روزه در آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان به خیابان آمدند و انزجار خود را از رژِیم غاصب و ستمگر اسرائیل به نمایش گذاشتند.

در این میان شهروند سورانی درباره ی علت شرکت در راهپیمایی به خبرنگار شستون گفت: آمده ایم بگوییم که قدس تنها نیست، متعلق به تعداد خاصی از مسلمانان نیست و باید تمام مسلمانان جهان در حمایت از آن به پا خیزند و تلاش کنند که حرکات ضد انسانی اسرائیل را محکوم کنند.

وی افزود: شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را کوبنده می گوییم تا قدرت، وحدت و همبستگی مسلمین جهان در برابر اسرائیل غاصب را نشان دهیم.
این شهروند سورانی ادامه داد: بیت المقدس قبله اول مسلمانان جهان می باشد و این وظیفه هر انسان مسلمان است که در پاسداری و حمایت از آن و مردمش تلاش نماید.

وی با اشاره به اینکه، سال به سال بر جمعیت حامیان ملت مظلوم فلسطین افزوده می‌شود اذعان کرد: در این شرایط و هوای گرما مردم اعم از کوچک و بزرگ در این اجتماع شرکت کردند تا بگویند فلسطین و تمامی مسلمانان و ستم دیده در سراسر جهان تنها نیستند وبرادر و حامی یکدیگر هستیم و با یاری خداوند تا نتیجه ی نهایی که آزادی قدس شریف است از حرکت باز نمی ایستیم.

انتهای پیام///

 

 
 
 


معادله امنیتی: *