در جلسه کمیته برنامه ریزی سال 96 شهرستان عنوان شد:
بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهر سوران دارای مصوبه و ردیف بودجه ای برای ادامه ی احداث شد
سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ساعت ۰۹:۵۶:۰۳
کد مطلب: 46185
 
جلسه ی کمیته ی برنامه ریزی سال 96 شهرستان سیب و سوران با حضور فرماندار شهرستان و جمعی از مدیران استانی در محل سالن فرمانداری برگزار شد.
 

به گزارش سیب و سوران، محمد قاسم عزیزی مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیب و سوران از برگزاری جلسه ی کمیته ی برنامه ریزی شهرستان خبر داد.

وی افزود: کمیته برنامه ریزی سال۹۶شهرستان سیب وسوران به ریاست عبدالصمدعیسی زاده فرماندار شهرستان و باحضور اعضای شورای اداری شهرستان و جمعی از مدیران استانی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه مهندس عیسی زاده با بیان اینکه به منظور خدمات رسانی بهتر و مطلوبتر و ایجاد رضایت مندی بیشتر مردم شهرستان از خدمات ارایه شده، دولت در سال۹۴ اقدام به تعریف ۴ پروژه تاثیرگذار که از نیازهای اساسی شهرستان بودند نمودیم، اظهار داشت: این پروژه ها عبارتند از احداث پروژه راه پسکوه به خاش، مجتمع آبرسانی به ۱۰۰ روستای دشت سوران، بیمارستان ۳۲ تختخوابی سوران و انتقال آب از سد ماشکید به شهرهای سوران و هیدوچ.

وی ادامه داد: راه پسکوه به خاش در اردیبهشت ماه سال جاری به اتمام رسیده و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

فرماندار شهرستان سیب و سوران گفت: پروژه آبرسانی به ۱۰۰ روستای سوران در حال اجرا می باشد که با اتمام این پروژه ضریب بهره مندی روستاییان شهرستان از آب شرب بهداشتی از ۵۷درصد به ۸۳درصد خواهد رسید که از میانگین استانی بالاتر خواهد بود.

مهندس عیسی زاده با اشاره به اینکه بیمارستان ۳۲ تختوابی شهر سوران که در دولت قبل احداث آن شروع شده بود و متاسفانه دارای هیچگونه مصوبه و ردیف بودجه ای نبود اذعان داشت: با اهتمام استاندار محترم این پروژه دارای مصوبه و ردیف بودجه ای شد و در حال احداث می باشد.

وی بیان کرد: پروژه خط انتقال آب به شهرهای سوران و هیدوچ که عملیات اجرایی آن با احداث تاسیسات تصفیه خانه شروع شده و در حال انجام است.

فرماندار سیب و سوران در پایان گفت: مجموع اعتبارات سال۹۶شهرستان از محل اعتبارات تملک دارایی استان، توازن منطقه ای و دو درصد نفت و گاز مبلغی بیش از ۴۱میلیارد تومان می باشد که شامل ۲۲فصل-۵۲برنامه و ۱۵۶ پروژه می باشد که نسبت به سال گذشته افزایش خوبی دارد.

 

photo_2017-07-04_14-21-01

photo_2017-07-04_14-21-19

photo_2017-07-04_14-21-24

 

انتهای پیام///

 
 
 


معادله امنیتی: *