افشای جنایات آمریکا برای نسل جوان موجب بصیرت افزایی می شود
سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ساعت ۱۸:۳۵:۰۷
کد مطلب: 46195
 
امام جمعه ی سیب به مناسبت هفته ی حقوق بشر آمریکایی گفت: آمریکا به منظور رسیدن به هدف‌های خود حمایت های بسیاری از بزرگترین ناقضان حقوق بشر، رژیم صهیونیستی، آل سعود و داعش انجام داده که باید برای همگان آشکار شود.
 

به گزارش سیب و سوران، مولوی مراد پیام امام جمعه ی سیب به مناسبت فرارسیدن هفته حقوق بشر گفت: آمریکا از کلمه حقوق بشر برای مقاصد سیاسی و سلیقه ای استفاده می کند.

وی افزود: آمریکا و متحدان شیطانش او با ایجاد تفرقه در بین مسلمانان و بوجود آوردن داعش جنایتکار قصد نابودی اسلام را دارند که امت اسلام نشان دادند که ما همچنان یکپارچه و متحدیم و هیچ گاه به اهداف ننگین خود نمی رسند.

مولوی پیام با اشاره به اینکه آمریکا از سیاست حقوق بشر برای اعمال فشار بر کشورهایی که نحت سلطه آنان نیستند و به ویژه ایران اسلامی استفاده می کند، اظهار داشت:  بیان حقایق نقض حقوق بشر توسط آمریکا برای جامعه به ویژه نسل جوان موجب بصیرت‌افزایی و آگاهی‌بخشی هرچه بیشتر نسبت به این موضوع می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: باید وحدت و روحیه ی انقلابی را بیش از پیش حفظ و تقویت نمود تا دست استکبار جهانی و دشمنان اسلام و ایران را از تجاوز قطع نمود.

امام جمعه ی دهستان سیب در پایان تصریح کرد: آمریکا به منظور رسیدن به هدف‌های خود حمایت های بسیاری از بزرگترین ناقضان حقوق بشر، رژیم صهیونیستی، آل سعود و داعش انجام داده که باید برای همگان آشکار شود و این هفته که بعنوان هفته حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده ، فرصت مناسبی برای افشای جنایتهای آمریکا و نشان دادن چهره واقعی این کشور به بهانه حقوق بشر است.

 

 

انتهای پیام///

 
 
 


معادله امنیتی: *