فرماندار سیب و سوران:
افتتاح ۵۵ طرح و پروژه ی عمرانی در هفته ی دولت در شهرستان سیب و سوران
پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - ساعت ۱۲:۱۰:۲۳
کد مطلب: 46205
 
فرماندار شهرستان سیب و سوران گفت: 55 طرح و پروژه عمرانی، خدماتی و بهداشتی با صرف اعتبار بیش از 89 میلیارد ریال و چندین پروژه کلنگ زنی با اعتباری بالغ بر 46 میلیارد ریال در هفته ی دولت در شهرستان سیب و سوران افتتاح می شود.
 

به گزارش سیب و سوران، عبدالصمد عیسی زاده فرماندار شهرستان سیب و سوران در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک هفته ی دولت، از افتتاح و بهره برداری بیش از ۵۵ طرح و پروژه عمرانی، خدماتی و بهداشتی با صرف اعتبار بیش از ۸۹ میلیارد ریال در ایام هفته دولت در شهرستان سیب وسوران خبر داد.

وی در تشریح برنامه های هفته دولت با بیان اینکه امسال بیش از ۵۵ طرح و پروژه با حضور مسئولین استانی مورد افتتاح و بهره برداری قرار خواهد گرفت، افزود: احداث چندین باب مدرسه، مراکز خانه بهداشت روستایی، مسکن مددجویی، طرح های برق رسانی و توسعه شبکه برق، آسفالت خیابانها و معابر شهری و طرح های عمرانی دهیاری ها شاخص ترین طرح های افتتاحی می باشد.

مهندس عیسی زاده تصریح کرد: افزود به مناسبت هفته دولت چندین پروژه کلنگ زنی می شود که پروژه مسکن شهری ۵۰ واحدی شاخص ترین آن خواهد بود و در مجموع برای اجرای پروژه های آماده کلنگ زنی اعتباری بالغ بر ۴۶ میلیارد ریال صرف خواهد شد.

انتهای پیام//

 

 

 

 
 
 


معادله امنیتی: *