بازنگری و راستی آزمایی سهمیه های سوخت در سیستان وبلوچستان/ رایزنی برای بازگشت ۵۰لیتر سوخت کاهش یافته
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ساعت ۱۹:۲۰:۳۰
کد مطلب: 46224
 
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان وبلوچستان گفت: از صبح امروز طرح بازنگری و راستی آزمایی سهمیه های سوخت در استان با حضور 160 بازرس ویژه آغاز بکار کرد.
 

به گزارش سیب و سوران به نقل از عصرهامون اظهار کرد: برای اولین بار در کشور و با پیشنهاد و محوریت کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، طرحی به منظور بازنگری و راستی آزمایی سهمیه های سوخت در سیستان وبلوچستان از صبح امروز آغاز بکار کرد و قصد داریم تا ضمن احترام به مصرف کننده واقعی دست سودجویان را از این سرمایه ملی قطع کنیم.
وی ادامه داد: در این طرح از وجود ۱۶۰ بازرس ویژه و تخصصی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استفاده کرده ایم که در کشور بی سابقه است و این نوید را به مردم می دهیم که با اجرای موفقیت آمیز طرح دیگر شاهد تشکیل صف های بنزین، ورود کارت های مهاجر و سوخت گیری های غیرمتعارف نخواهیم بود.
وی تصریح کرد: در این طرح که در تمام استان اجرایی می شود همه فعالیت های مربوط به عرضه سوخت به دقت مورد پایش و بررسی قرار می گیرد و یکی از مراکزی که تحت نظارت دقیق و ویژه بازرسان تخصصی قرار خواهد گرفت جایگاه عرضه سوخت هستند که در صورت مشاهده هرگونه تخلف، به شدت با مالکان جایگاه برخورد قانونی صورت می گیرد.
محبی همچنین در پاسخ به سئوال دیگر ما درباره آخرین وضعیت کاهش سهمیه ۵۰ لیتری از کارت های سوخت مردم استان بیان کرد: با توجه به اینکه مسیرهای مواصلاتی در سیستان وبلوچستان و بعد مسافت در شهرها در این استان نسبت به سایر نقاط طولانی تر است رایزنی های لازم برای بازگشت ۵۰لیتر سهمیه کاهش یافته با مرکز صورت گرفته که امیدواریم این سهمیه مجدد به کارت سوخت مردم بازگشت داده شود.
انتهای پیام/

 
 
 


معادله امنیتی: *