پیام سرکرده جیش العدل به اهل سنت ایران ومسلمانان جهان
دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۵۶:۳۰
کد مطلب: 4629
 
به گزارش سیب وسوران،سرکرده گروهک تروریستی “جیش‌العدل” فردی است بنام “صلاح الدین فاروقی”. او نیز مانند ریگی به گونه‌ای رفتار می‌کند که گویا در “مناطق جنوب شرقی ایران” یعنی در استان “سیستان و بلوچستان” به سر می‌برد اما به نظر می‌رسد، بیشتر وقتش را در خاک “پاکستان”، اما در نزدیکی مرز ایران حضور دارد. فاروقی […]
 

به گزارش سیب وسوران،سرکرده گروهک تروریستی “جیش‌العدل” فردی است بنام “صلاح الدین فاروقی”. او نیز مانند ریگی به گونه‌ای رفتار می‌کند که گویا در “مناطق جنوب شرقی ایران” یعنی در استان “سیستان و بلوچستان” به سر می‌برد اما به نظر می‌رسد، بیشتر وقتش را در خاک “پاکستان”، اما در نزدیکی مرز ایران حضور دارد.
1672111_509
فاروقی مانند “مفتی‌های وهابی” همفکر و هم عقیده خود که دستور قتل کودکان و مردم بی‌گناه سوریه را صادر می‌کنند یا فتوای “جهاد نکاح” می‌دهند، در پیام خود که روز عید فطر منتشر شد، به حمایت از تروریست‌های سوریه پرداخته و از دوستان خود می‌خواهد برای حضور در سوریه آماده شوند.

سرکرده گروهک تروریستی جیش‌العدل در قسمت دیگری از پیام خود، با گروهک‌های معاند و ضد انقلاب هم‌سو شده و مدعی می‌شود برای براندازی نظام جمهوری اسلامی باید در طرحی که او و همپالگی‌هایش در ترور سربازان و مردم ایران طراحی کرده، کمک کنند تا عملی شود.

وی به دوستان تجزیه‌طلب خود اعلام می‌کند آماده است تا جنگ را به داخل ایران سوق داده و زمینه جنگ را در بلوچستان و “کردستان” فراهم کنند تا بتوانند جبهه‌ای بزرگ علیه ایران تشکیل دهند.
فرانسه میزبان گروهک‌های تروریستی ضد ایرانی می‌شود

برای اثبات این موضوع در تحقیقاتی که به عمل آمد مشخص شد، “وب‌سایت رسمی جیش‌العدل” و وبلاگ‌های وابسته به این گروهک، همگی از “فرانسه” مدیریت می‌شوند. فرانسه‌ای که میزبان بسیاری از معاندان نظام جمهوری اسلامی ایران و بخصوص سرکرده‌های “گروهک ترویستی منافقین” است. افرادی مانند “مریم و مسعود رجوی”، “محسن مخملباف” که به “سرزمین‌های اشغالی” رفت و آمد می‌کند و هزینه‌ فیلم‌های خود را از صهیونیست‌ها گدایی می‌کند، از جمله افرادی هستند که فرانسه و بالاخص شهر “پاریس” از آن‌ها حمایت می‌کند.

 
 
 
 


معادله امنیتی: *