کشف ۳۰ نارنجک دستی و مین ضد تانک از بازماندگان گروهک ریگی
پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۱ - ساعت ۰۵:۱۹:۳۷
کد مطلب: 969
 
یک منبع آگاه از کشف ۳۰ نارنجک دستی و مین ضد تانک از عوامل گروهک تروریستی جندالشیطان توسط معاونت اطلاعات سپاه زاهدان خبر داد.   به گزارش سیب و سوران از  عصرهامون، این منبع آگاه ادامه داد:گروهک جندالشیطان قصد داشت قبل از تاسوعای حسینی امسال مقادیری مواد منفجره را  توسط یک شرور در پوشش ۲۰۰ کیلو گرم […]
 

یک منبع آگاه از کشف ۳۰ نارنجک دستی و مین ضد تانک از عوامل گروهک تروریستی جندالشیطان توسط معاونت اطلاعات سپاه زاهدان خبر داد.

 

به گزارش سیب و سوران از  عصرهامون، این منبع آگاه ادامه داد:گروهک جندالشیطان قصد داشت قبل از تاسوعای حسینی امسال مقادیری مواد منفجره را  توسط یک شرور در پوشش ۲۰۰ کیلو گرم مواد مخدر از مرز پاکستان برای انجام اقدامات شوم تروریستی وارد کشور کند که به دلیل وجود امنیت مرز  و طی درگیری با مرزبانان در شب تاسوعا در منطقه سراوان فقط ۲۰۰ کیلو گرم مواد مخدر کشف شد و مابقی به عمق خاک پاکستان  برگشت کرد ونتوانست وارد ایران شود و اقدام شوم آنها خنثی گردید.

وی افزود: پس از این اقدام این مواد منفجره در یک سری اقدامات اطلاعاتی پیچیده توسط معاونت اطلاعات سپاه زاهدان  از دست تروریستہاکشف وضپط گردید.

گفتنی است: گروهک تروریستی جندالشیطان که کارنامه سیاهی در انجام اقدامات کور تروریستی در جنوب شرق کشور دارد پس از اعدام سرکرده آن توسط جمهوری اسلامی ایران از هم پاشیده و به گروهک های کوچک تر منشعب شده است که خوشبختانه با هوشیاری ماموران اطلاعاتی سپاه و امنیتی جمهوری اسلامی ایران در بسیاری از عملیات های خود شکست خورده و پیش از انجام هر اقدامی عوامل آن شناسایی و یا دستگیر شده اند.

 
 
 
 
دی ۱۹ام, ۱۳۹۱ - ۱۷:۰۰

با عرض سلام و خسته نباشید
مطالب جالبی در سایت شما رویت شد خواهش مند است به سایت خبر ما هم سر بزنید
مدیر سایت خبری تحلیلی شمیم پاکدشت

 
دی ۱۹ام, ۱۳۹۱ - ۱۷:۰۱

salam
lotfan be sait ma ham sar bezanid

 
دی ۱۹ام, ۱۳۹۱ - ۱۷:۰۲

سلام
سایت خوبی دارید و از مطالب آن استفاده شد .
به سایت خبر ی ما هم سر بزنید.

 
مهدی
مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۸

واقعا دستتون درد نکنه و خسته نباید خدمت تمام کسانی که جانشان را برای امنیت ما به خطر می اندازن اجرکم عندالله

 


معادله امنیتی: *